Szurkoljon és strandoljon egyszerre Hajdúszoboszlón!
Nyaralás alatt, strandolás közben sem kell lemondania a Labdarúgó Világbajnokság izgalmairól. Szurkoljon velünk az Aqua-Palace élményfürdőben!
Nézze minden nap a Világbajnokság csoportkör meccseit az Aqua-Palace élményfürdőben!
Szurkoljon Ön is kedvenc csapatának nagyképernyős TV-n keresztül, kényelmesen a Szörf épületben, vagy a medencéből, a Mozi fürdőben!
Az élményfürdő Snack Bárjában kemencében sütött pizzáinkkal várjuk a drukkereket!!
A létesítménybe díjmentesen, a Hullám Snack Bar melletti bejáraton lehet bejutni a strand felől.
A 2018-as foci-vb menetrendje
június 14, csütörtök
- 18:00 A-csoport: Oroszország-Szaúd-Arábia (TVR 1, M4 Sport)
június 15, péntek
- 15:00 A-csoport: Egyiptom–Uruguay (TVR1, M4 Sport)
- 18:00 B-csoport: Marokkó–Irán (TVR1, M4 Sport)
- 21:00 B-csoport: Portugália–Spanyolország (TVR1, M4 Sport)
június 16, szombat
- 13:00 C-csoport: Franciaország–Ausztrália (TVR1, M4 Sport)
- 16:00 D-csoport: Argentína–Izland (TVR1, M4 Sport)
- 19:00 C-csoport: Peru–Dánia (TVR1, M4 Sport)
- 22:00 D-csoport: Horvátország–Nigéria (TVR1, M4 Sport)
június 17, vasárnap
- 15:00 E-csoport: Costa Rica–Szerbia (TVR1, M4 Sport)
- 18:00 F-csoport: Németország–Mexikó (TVR1, M4 Sport)
- 21:00 E-csoport: Brazília–Svájc (TVR1, M4 Sport)
Június 18, hétfő
- 15:00 F-csoport: Svédország–Dél-Korea (TVR1, M4 Sport)
- 18:00 G-csoport: Belgium–Panama (TVR1, M4 Sport)
- 21:00 G-csoport: Tunézia–Anglia (TVR1, M4 Sport)
Június 19, kedd
- 15:00 H-csoport: Kolumbia–Japán (TVR1, M4 Sport)
- 18:00 H-csoport: Lengyelország–Szenegál (TVR1, M4 Sport)
- 21:00 A-csoport: Oroszország–Egyiptom (TVR1, M4 Sport)
június 20, szerda
- 15:00 B-csoport: Portugália–Marokkó (TVR1, M4 Sport)
- 16:00 A-csoport: Uruguay–Szaúd-Arábia (TVR1, M4 Sport)
- 21:00 B-csoport: Irán–Spanyolország (TVR1, M4 Sport)
június 21, csütörtök
- 15:00 C-csoport Dánia–Ausztrália (TVR1, M4 Sport)
- 18:00 C-csoport: Franciaország–Peru (TVR1, M4 Sport)
- 21:00 D-csoport: Argentína–Horvátország (TVR1, M4 Sport)
június 22, péntek
- 15:00 E-csoport: Brazília–Costa Rica (TVR1, M4 Sport)
- 18:00 D-csoport: Nigéria–Izland (TVR1, M4 Sport)
- 21:00 E-csoport: Szerbia–Svájc (TVR1, M4 Sport)
június 23, szombat
- 15:00 G-csoport: Belgium–Tunézia (TVR1, M4 Sport)
- 18:00 F-csoport: Dél-Korea–Mexikó (TVR1, M4 Sport)
- 21:00 F-csoport: Németország–Svédország (TVR1, M4 Sport)
június 24, vasárnap
- 15:00 G-csoport: Anglia–Panama (TVR1, M4 Sport)
- 18:00 H-csoport: Japán–Szenegál (TVR1, M4 Sport)
- 21:00 H-csoport: Lengyelország–Kolumbia (TVR1, M4 Sport)
június 25, hétfő
- 17:00 A-csoport: Uruguay–Oroszország (TVR1, M4 Sport)
- 17:00 A-csoport: Szaúd-Arábia–Egyiptom (TVR2, Duna Tv)
- 21:00 B-csoport: Spanyolország–Marokkó (TVR1, M4 Sport)
- 21:00 B-csoport: Irán–Portugália (TVR2, Duna Tv)
június 26, kedd
- 17:00 C-csoport Dánia–Franciaország (TVR1, M4 Sport)
- 17:00 C-csoport: Ausztrália–Peru (TVR2, Duna Tv)
- 21:00 D-csoport: Nigéria–Argentína (TVR1, M4 Sport)
- 21:00 D-csoport: Izland–Horvátország (TVR2, Duna Tv)
június 27, szerda
- 17:00 F-csoport: Dél-Korea–Németország (TVR1, M4 Sport)
- 17:00 F-csoport: Mexikó–Svédország (TVR2, Duna Tv)
- 21:00 E-csoport: Szerbia–Brazília (TVR1, M4 Sport)
- 21:00: E-csoport: Svájc–Costa Rica (TVR2, Duna Tv)
június 28, kedd
- 17:00 H-csoport: Japán–Lengyelország (TVR1, M4 Sport)
- 17:00 H-csoport: Szenegál–Kolumbia (TVR2, Duna Tv)
- 21:00 G-csoport: Anglia–Belgium (TVR1, M4 Sport)
- 21:00: G-csoport: Panama–Tunézia (TVR2, Duna Tv)
Mindenkinek kellemes fürdőzést és jó szurkolást kíván a Hungarospa Hajdúszoboszlói Zrt.!
SziZsu