A XX. HAJDÚSZOBOSZLÓI AQUAPARK FUTÓVERSENY KERÜLT MEGRENDEZÉSRE
EGYÉNI DOBOGÓS VERSENYZŐK
2014-ben vagy később született fiúk (KIZO-Farm-táv) – 1000 m |
|||||
1. |
Szabó Tamás |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2. |
Szűcs Gergely |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Juhász Edmond |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2014-ben vagy később született lányok (KIZO-Farm-táv)- 1000 m |
|||||
1. |
Tar Lilla |
|
Balmazújváros |
|
|
2. |
Győrfi Borka |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Vas Boglárka |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2011-2013 között született fiúk (Aquapalace-táv) – 1500 m |
|||||
1. |
Kiss Barnabás |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2. |
Hosek Hunor |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Nagykéri Marcell |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2011-2013 között született lányok (Aquapalace-táv) – 1000 m |
|||||
1. |
Kircsi Réka |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2. |
Szabó Lilla |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Tulipán Izabella |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2007-2010 között született fiúk (Aqua-Generál -táv) – 2000 m |
|||||
1. |
Soós Olivér |
|
Debrecen |
|
|
2. |
Kanizsai Csongor |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Milák Szilárd |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2007-2010 között született lányok (Aqua-General-táv) – 1500 m |
|||||
1. |
Balogh Sára |
|
Debrecen |
|
|
2. |
Bíró Kamilla |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Sándor Hanna |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2003-2006 között született fiúk (RB Fitness-táv) – 2500 m |
|||||
1. |
Békési Gergő |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2. |
Hofmann Krisztián |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Keserű Gábor |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2003-2006 között született lányok (RB Fitness-táv) – 1500 m |
|||||
1. |
Nagy Kata |
|
Debrecen |
|
|
2. |
Miklós Anikó |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Szigeti Judit |
|
Debrecen |
|
|
Nyílt férfi rövid táv (Longável Óra-Ékszer-táv) – 3333 m |
|||||
1. |
Békési Gergő |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2. |
Lente Tamás |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Király Máté |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
Nyílt 40 év feletti férfi rövid táv (Longável Óra-Ékszer-táv) „Szabó László-emléktáv - 3333 m |
|||||
1. |
László Zoltán |
|
Debrecen |
|
|
2. |
Nagy András |
|
Debrecen |
|
|
3. |
Bánhidi József |
|
Hajdúböszörmény |
|
|
Nyílt női rövid táv (Longável Óra-Ékszer-táv) – 3333 m |
|||||
1. |
Suba Emese |
|
Debrecen |
|
|
2. |
Kígyós Viktória |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Árva-Kaszás Andrea |
|
Hajdúszoboszló
|
|
|
Nyílt 40 év feletti női rövid táv (Longável Óra-Ékszer-táv) - 3333 m |
|||||
1. |
Marusákné Kovács Brigitta |
|
Debrecen |
|
|
2. |
Tunyi Szilvia |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Erdei Eszter |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
Nyílt férfi középtáv (Hotel Aurum -táv) – „Cseke Károly-emléktáv” 10 000 m |
|||||
1. |
Győrfi Máté |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2. |
Horváth Attila |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Szabó Gergely |
|
Ebes |
|
|
Nyílt 40 év feletti férfi középtáv (Hotel Aurum -táv) „Willi Müller-emléktáv” – 10 000 m |
|||||
1. |
Dörgő Sándor |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2. |
Széles Zoltán |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Márton József |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
Nyílt női középtáv (Hotel Aurum -táv) – 10 000 m |
|||||
1. |
Ary Zsanett |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
Nyílt 40 év feletti női középtáv (Hotel Aurum -táv) - 10 000 m |
|||||
1. |
Kiss Szilvia |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
2. |
Barbócz Anikó |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
3. |
Csanádi Anikó |
|
Hajdúszoboszló |
|
|
Nyílt férfi félmaraton (Hotel Silver -táv) – 21 100 m) |
|||||
1. |
Cseke Ádám |
|
Hajdúszoboszló |
||
2. |
Vígh Levente |
|
Hajdúszoboszló |
||
Nyílt 40 év feletti férfi félmaraton (Hotel Silver -táv) – 21 100 m) |
|||||
1. |
Komor Imre |
|
Hajdúszoboszló |
||
2. |
Békési Lajos |
|
Hajdúszoboszló |
||
3. |
Csiszár Krisztián |
|
Hajdúszoboszló |
||
Nyílt női félmaraton (Hotel Silver -táv) – 21 100 m) |
|||||
1. |
Tóth Judit |
|
Hajdúszoboszló |
||
Nyílt 40 év feletti női félmaraton (Hotel Silver -táv) – 21 100 m) |
|||||
1. |
Muczáné Gulyás Erzsébet |
|
Debrecen |
Gratulálunk a versenyzőknek!