szepkartya        letöltés         fogyasztbart            ESZ-Turisztikai_attrakcio-logo-2022--min-3                 Csaladbarat_hely_vedjegy_szhely_RGB_office_2022_0620

2015. 10. 06. 08:01

A Hungarospa Hajdúszoboszló lett az év fürdője!

Az idén első alkalommal megrendezett "Az Év Fürdője" online  közönség szavazás  győztese  a Hungarospa Hajdúszoboszló lett. A versenyben 200 hazai fürdőre lehetett szavazni három kategóriában.

A fő kategóriát magabiztosan nyerte Európa legnagyobb fürdőkomplexuma, a Hungarospa.

A termalfurdo.hu által szervezett versenyben összesen  170.000 szavazat érkezett.  A szavazás elsődleges célja az volt, hogy ráirányítsa a figyelmet a magyarországi termál és gyógyvízkincsre, illetve az erre épült fürdőkre. Hazánk igazi fürdő nagyhatalom, az itteni termálvizek nem csak mennyiségben, de minőségben is egyedülállóak és erre a termálvízkincsre számos nagyszerű fürdő épült.

Hálásan köszönjük vendégeinknek a szavazatokat!